Starszy Kierownik ds. Kontraktów

śląskie

01.07.2008

Naszym Klientem jest jeden z generalnych wykonawców rozbudowy rafinerii w Gdańsku, w związku z rozpoczęciem inwestycji poszukujemy:

Nr. Ref

Podstawowe obowiązki:

• Zarządzanie kontraktami oraz zamówieniami przy realizacji budów

• Opracowywanie zapytań ofertowych na usługi

• Analiza ofert, rekomendowanie poddostawców oraz negocjacje

• Opracowywanie i rozliczanie budżetów, kontraktów oraz zamówień

• Nadzorowanie pracy podległych pracowników

• Weryfikacja i zatwierdzanie faktur

• Monitorowanie realizacji zamówień

• Wdrażanie i przeszkolenie pracowników w zakresie procedur Zarządzania Kontraktami

• Opracowanie i wdrażanie procedur zarządzania ryzykiem oraz strategii zawierania kontraktów

Przyjęcie odpowiedzialności za prace związane z Zarządzaniem Kontraktami na projektach

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub inżynieryjne), ukończone studia MBA – mile widziane;

• 10 lat doświadczenia w zakresie kontraktowania usług w trakcie realizacji inwestycji budowlanych, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość jęz. rosyjskiego lub niemieckiego – mile widziana.

• Doświadczenie w przygotowywaniu umów

• Umiejętności negocjacyjne

• Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

• Umiejętność i doświadczenie w kierowaniu podległymi pracownikami

• Umiejętność działania w warunkach presji czasowej i stresu

• Dyspozycyjność, gotowość do podróży i pracy poza granicami Polski.

Firma oferuje:

– umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie z wszystkimi dodatkami potrzebnymi do wykonywania tej funkcji

– dla osób, które nie mieszkają w Trójmieście zakwaterowanie

– praca w Gliwicach lub w Gdańsku

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, proszę prześlij swoje cv w języku angielskim i polskim na adres email maciaszek@hays.pl

Kontakt:

Email: maciaszek@hays.pl

Województwo: śląskie