STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA ELEKTRYKA

małopolskie

08.03.2010

Zadania:
– Czynne uczestnictwo w opracowywanie dokumentacji technicznej w branży przemysłowej
– Projektowanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych
– Współpraca z projektantami
– Wspomaganie zespołu w zadaniach związanych z projektowaniem

Oczekiwania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne)
– Około 3-letnie doświadczenie w opracowywaniu projektów elektrycznych i niskoprądowych
– Preferowane doświadczenie w projektowaniu dla sektora budownictwa przemysłowego
– Bardzo dobra znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie (AutoCAD, DIALUX, BAKSCAD, Prisma Plus Design)
– Preferowana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i renomowanej firmie
– Przyjazną atmosferę pracy
– Bogate możliwości rozwoju
– Atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres aleksandra.kalabun@polishpersonnel.com
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 618330952

Email: aleksandra.kalabun@polishpersonnel.com

Województwo: małopolskie