Spedytor międzynarodowy – okolice Poznania

wielkopolskie

15.02.2012

Dla naszego klienta – dużej firmy spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku transportu lądowego, morskiego i lotniczego ? poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja: okolice Poznania
(10 km od centrum, kierunek wschodni)

Zadania:
– Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi
– Negocjacje z klientami
– Realizacja, monitorowanie i koordynowanie zleceń spedycyjnych
– Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
– Mile widziana znajomość rynku angielskiego, francuskiego lub hiszpańskiego
– Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży spedycyjnej
– Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
– Umiejętności negocjacyjne
– Zdolność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
– Nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pracę w sympatycznym, dynamicznym zespole
– Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres anna.szeremet@polishpersonnel.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o umieszczenie w swoim zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 00 48 61 833 09 52

Email: anna.szeremet@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie