SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I KOOPERACJI

wielkopolskie

18.06.2008

Naszym Klientem jest wiodące przedsiębiorstwo realizujące inwestycje w zakresie budownictwa kolejowego. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

miejsce pracy:

Poznań, nr ref.: SZP/06/08

Bydgoszcz, nr ref.: SZB/06/08

Obowiązki na stanowisku pracy:

– poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z dostawcami towarów i usług z branży budowlanej

– zbieranie i analiza ofert

– prowadzenie negocjacji z potencjalnymi partnerami

– ocena i kwalifikacja dostawców

– okresowa kontrola jakości dostarczanych towarów i usług

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska, elektrotechnika, budowa maszyn, transport itp.)

– odpowiedniego doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku pracy (np. w firmie budownictwa przemysłowego, drogowego lub torowego)

– znajomość rynku dostawców towarów i usług dla budownictwa kolejowego będzie dodatkowym atutem

– umiejętności obsługi komputera

– samodzielności i uczciwości

– mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– możliwość realizacji bardzo ciekawych zadań w stabilnej firmie

– szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych

– atrakcyjny system wynagradzania

– możliwość intensywnego rozwoju i pracy dla renomowanej organizacji

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

hr@biurodoradcze.pl

lub listownie, na adres:

BIURO DORADCZE

skrytka pocztowa nr 13

60-977 Poznań 49

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Więcej atrakcyjnych ofert pracy na www.biurodoradcze.pl

Kontakt:

Telefon: 0601 562 134

Email: hr@biurodoradcze.pl

Województwo: wielkopolskie