SPECJALISTA DS. WYCEN

mazowieckie

03.12.2015

Firma ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o. zajmuje się dostawą innowacyjnych rozwiązań ekranów akustycznych. Jesteśmy nastawieni na rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu, nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne. Obecnie poszukujemy nowego pracownika do naszego zespołu – studenta lub absolwenta studiów na stanowisko Specjalisty ds. Wycen.

Opis stanowiska:

Ścisła współpraca z Działem Handlowym i Działem Realizacji Projektów,
Sporządzanie kosztorysów, ofert handlowych, kalkulacji, wycen, opracowywanie zapytań ofertowych,
Doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów,
Tworzenie prezentacji, katalogów, cenników,
Przygotowywanie rysunków / detali AutoCAD,
Analiza dokumentacji projektowej,
Bieżąca aktualizacja bazy projektów.

Wymagania:

Wykształcenie techniczne (budownictwo lub ochrona środowiska),
Zdolności analityczne,
Biegła znajomość programów MS Office,
Dobra znajomość AutoCAD, Corel Draw,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami,
Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres e-mail: i.niewiadomska@alfabond-kohlhauer.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)?.

Kontakt:

Telefon: 227222032

Email: i.niewiadomska@alfabond-kohlhauer.pl

Województwo: mazowieckie