Specjalista ds. sprzedaży (Włocławek)

kujawsko-pomorskie

05.06.2008

Naszym Klientem jest intensywnie rozwijająca się, średniej wielkości firma ze 100% udziałem polskiego kapitału, specjalizująca się w zakresie produkcji zawiesi linowych, łańcuchowych oraz pasowych; renomowany dostawca lin stalowych dla różnych gałęzi przemysłu.W związku z dalszym rozwojem w imieniu Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref. INŻ/05/08

lokalizacja: Włocławek

Osoba zatrudniona na danym stanowisku dołączy do kilkuosobowego zespołu handlowców odpowiedzialnych za sprzedaż wyrobów na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Ze względu na specyfikę oferty obowiązki te będą miały w przeważającej mierze charakter stacjonarny.

Zakres obowiązków

przygotowanie planów sprzedaży oraz ich realizacja na powierzonym terenie

utrzymywanie długofalowych pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami

przyjmowanie zamówień oraz opieka nad zamówieniem do momentu wysyłki plus monitoring płatności

przygotowanie oraz udział w imprezach targowych

rozwijanie kontaktów z klientami zagranicznymi

Profil Kandydata

wykształcenie minimum średnie techniczne

minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej

umiejętność opracowywania ofert handlowych

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

umiejętność organizacji własnej pracy

komunikatywność

nastawienie na wyniki

prawo jazdy kat. B

Oferta Pracodawcy

stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę

wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

do dyspozycji telefon komórkowy, samochód służbowy do kontaktów z klientami

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem i nr ref. na poniższy adres: rekrutacja[<@>]askonsulting.pl

Kontakt:

Telefon: 609 824 851

Email: rekrutacja@askonsulting.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie