Specjalista ds. Rozliczeń

łódzkie

10.11.2010

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla

W chwili obecnej dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref. SR/AW/11

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Ilość poszukiwanych pracowników: 1

Zakres obowiązków:

* Negocjacje z podwykonawcami
* Rozliczenia z Zamawiającym oraz Podwykonawcami

Wymagania:

* doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z rozliczaniem kosztów budowy,
* wykształcenie wyższe
* komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
* zdolność analitycznego myślenia
* dokładność, skrupulatność, dociekliwość
* bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word)

Oferujemy:

* pracę przy bardzo interesującym projekcie
* atrakcyjne warunki zatrudnienia

W przypadku zainteresowania ofertą pracy uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Kontakt:

Telefon: 22 320 01 24

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: łódzkie