Specjalista ds. reklamacji budowlanych

zachodniopomorskie

25.01.2008

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm deweloperskich, prowadzącą inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszych biur w Szczecinie i w Łodzi kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKLAMACJI BUDOWLANYCH

(nr ref.: SRB/Szczecin/01/08/iz)

Od kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia kierunkowego (Budownictwo, Architektura, Instalacje bud.),

* doświadczenia na podobnym stanowisku lub w bezpośrednim wykonawstwie,

* posiadania uprawnień budowlanych,

* umiejętności pracy na komputerze.

Zakres obowiązków:

* prowadzenie postępowań reklamacyjnych związanych z oddanymi do użytkowania obiektami budowlanymi (zwłaszcza budownictwo mieszkaniowe).

Oferujemy:

* możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,

* ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

* atrakcyjne wynagrodzenie,

* pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych,

* samochód służbowy.

Kontakt:

Email: praca@sgi-baltis.pl

Województwo: zachodniopomorskie