Specjalista ds. projektów

małopolskie

13.11.2015

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista* ds. projektów
Kraków
Zakres zadań na stanowisku:

prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem realizacji projektu w zakresie postępu prac ,
sporządzanie, analizowanie i weryfikowanie sprawozdań oraz informacji dotyczących realizacji projektu,
opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,
opracowywanie projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu,
sporządzanie harmonogramów zakresów rzeczowych w celu opracowania planu działalności inwestycyjnej Spółki,
udział w nadzorowaniu i uzgadnianiu kwalifikowalności wydatków ponoszonych w ramach projektu, w tym analiza faktur,
udział w opracowywaniu raportów końcowych z realizacji projektu.

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie średnie techniczne lub pokrewne,
doświadczenie zawodowe 2 lata, w tym minimum rok na stanowiskach związanych z realizacją inwestycji,
znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
komunikatywność, sumienność, zaangażowanie,
umiejętność pracy w zespole, myślenie analityczne.

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Kontakt:

Telefon: +48224733039

Email: Michal.Molik@plk-sa.pl

Województwo: małopolskie