Specjalista ds. ofertowania

dolnośląskie

28.08.2024

Poszukujemy inżynierów budownictwa do naszego biura w Wysokiej (okolice Bielan Wrocławskich); branża kubaturowa. Chętnie podejmiemy rozmowy również z absolwentami lub studentami ostatniego roku studiów.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót.
Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej.
Przygotowywanie dokumentacji ofertowej.
Opracowywanie kalkulacji robót budowlanych.
Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu budowlanym.
Umiejętność sporządzania przedmiarów w AutoCad – warunek konieczny.
Dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych.
Dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad).
Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność.

To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prywatna opieka medyczna Medicover.
Pakiet sportowy Medicover Sport.
System premiowy – doceniamy i nagradzamy naszych pracowników.
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
Pracę z ludźmi, którzy zawsze podadzą Ci pomocną dłoń – znamy znaczenie słowa #teamwork!
Wyjazdy integracyjne na terenie Polski i za granicą.
Program domków wakacyjnych – wylosuj darmowy pobyt w jednej z wielu wakacyjnych miejscowości.
Fest! Napij się z nami piwa na festiwalu w Niemczech!
Parking dla pracowników.
Pyszną kawę z ekspresu, którą wypijesz w naszym świeżo wyremontowanym i nowoczesnym biurze.

Kontakt:

Telefon: 880939913

Email: natalia.front@lindner-group.com

Województwo: dolnośląskie