Specjalista ds. monitorowania inwestycji

mazowieckie

19.10.2015

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista* ds. monitorowania inwestycji

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie inwestycji w celu ustalenia stanu faktycznego w monitorowanym zakresie, należyte jego udokumentowanie oraz możliwość ciągłego śledzenia postępów (lub ich braku) w procesie przyjętych działań inwestycyjnych na rzecz osiągnięcia wyznaczonych celów.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

analizowanie niezbędnych dokumentów, dotyczących realizowanego projektu, celem właściwego przygotowania się do monitoringu terenowego,
monitorowanie postępów i realizacji prac projektowych i budowlanych, podczas bezpośrednich wizyt terenowych,
rozpoznawanie i analiza występujących ryzyk i problemów celem bieżącej oceny projektu,
sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonego monitoringu terenowego.

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie średnie techniczne,
doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na stanowiskach związanych z organizacją i realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z nadzorem nad realizacją zadań inwestycyjnych,
znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
dobry stan zdrowia,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Mile widziane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe,
znajomość branży kolejowej,
znajomość zarządzania projektami, w tym analiza ryzyka,
znajomość prawa budowlanego, ustawy prawa zamówień publicznych oraz warunków kontraktowych FIDIC,
umiejętność analitycznego myślenia, czytelnego formułowania wniosków,
bardzo dobra organizacja pracy własnej,
otwartość na zmiany oraz umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole.

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Kontakt:

Telefon: +48224733039

Email: Michal.Molik@plk-sa.pl

Województwo: mazowieckie