Serwisant /Elektryk / Anglia

zagranica

14.02.2007

Pracodawca: Pracodawca , stały klient, duża, dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży produktów spożywczych/vending machines / automaty i maszyny do sprzedaży słodyczy i napoi na terenie całej Anglii.

Miejsce pracy: Anglia /oddział Birmingham

Obowiązki: Praca na stanowisku Serwisant automatów do sprzedaży / Maintance Engineer polega na kompleksowej obsłudze serwisowej, dokonywaniu bieżących napraw i dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń na terenie Birmingham.

Wymagania:

Dobra znajomość angielskiego

Doświadczenie na stanowiskach związanych z serwisowaniem urządzeń elektrotechnicznych

Znajomość zagadnień i praktyczne umiejętności związane z naprawą urządzeń mechanicznych oraz sterowanych komputerowo, ponadto wiedza z zakresu elektryczności, elektroniki i obsługi komputera

Prawo jazdy

Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 40 godzin tygodniowo, wynagrodzenie 16 tysięcy funtów brutto rocznie + dodatkowo wynagrodzenie za prace w nadgodzinach (nadgodziny stawka podstawowa +50%)

służbowy samochód z możliwością korzystania w celach prywatnych.

Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu odpowiedniego zamieszkania.

Okres zatrudnienia: stała praca

Data rozpoczęcia: od zaraz, marzec 2007

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja[<@>]prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 502095 536 , kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Kontakt:

Email: rekrutacja@prowork.com.pl

Województwo: zagranica

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.