Senior Cost Manager / Quantity surveyor

małopolskie

14.09.2011

Moim klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej. Słynie z wysoko wykwalifikowanej kadry, a także posiada opinię znakomitego pracodawcy. Na świecie działa od około 15 lat. W związku z rozwojem struktur firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Kraków

Zakres obowiązków:

– Doradztwo w zakresie Kontroli Kosztów Inwestycji Budowlanych,
– Optymalizacja kosztów,
– Organizacja przetargów i wybór wykonawców,
– Wycena zmian projektowych,
– Końcowe rozliczenie z wykonawcą.

Wymagania:
– Doświadczenie zawodowe w pracy związanej z kosztorysowaniem, ofertowaniem w branży budowlanej 3-5 lat,
– Dobra znajomość języka angielskiego,
– Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
– Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
– Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
– Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
– Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: renatapytel@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Kontakt:

Telefon: 61 833 0952

Email: renatapytel@polishpersonnel.com

Województwo: małopolskie