Samodzielna księgowa

łódzkie

07.05.2024

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane, specjalizujące się w wykonawstwie i modernizacji dachów płaskich przy użyciu nowoczesnych technologii, zatrudni samodzielną księgową.

Miejsce pracy: Pabianice; praca stacjonarna.

Zadania:
• Prowadzenie pełnej księgowości firmy.
• Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych.
• Dokonywanie rozliczeń podatkowych i ZUS.
• Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.
• Monitorowanie i analiza kosztów oraz przychodów firmy.
• Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych.
• Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów finansowych.
• Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i klientami w sprawach finansowych.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości.
• Umiejętność samodzielnej obsługi księgowości.
• Umiejętność przygotowywania deklaracji podatkowych.
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę lub B2B.
• Możliwość pracy na ½ etatu.
• Życzliwą atmosferę i komfortowe warunki pracy.
• Wynagrodzenie do ustalenia w indywidualnej rozmowie.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail ar@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 518 215 122. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.
Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Kontakt:

Telefon: 518 215 122

Email: ar@pracownicybudowlani.pl

Województwo: łódzkie