Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża energetyczna)

śląskie

11.08.2010

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego Klienta, największego producenta pomp przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: RKS/08/MXK

Miejsce pracy: Zabrze, śląskie

Zakres obowiązków:
-Realizowanie polityki sprzedażowej firmy w podległym regionie (Polska południowa i/lub cała Polska)
-Sprzedaż dóbr przemysłowych do elektrowni i elektrociepłowni
-Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
-Utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi Klientami
-Prowadzenie negocjacji handlowych, reprezentowanie Firmy w kontaktach handlowych

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe (atutem będzie wykształcenie techniczne)
-Ok. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży (preferowana branża energetyczna)
-Umiejętność planowania i zarządzania budżetem
-Silna motywacja na realizację wyznaczonych celów
-Gotowość do częstych podróży służbowych ? praca w terenie (prawo jazdy kat. B)
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i organizacyjne
-Otwartość, inicjatywa oraz przedsiębiorczość
-Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
-Profesjonalne szkolenia
-Motywujący system wynagradzania
-Niezbędne narzędzia do wykonywanie pracy (samochód, telefon, laptop)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

aplikacje@omegaresource.pl

Kontakt:

Telefon: 22 3200128

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: śląskie