PURCHASING MANAGER

kujawsko-pomorskie

31.01.2011

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy projektu autostradowego A1, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. KOJAWSKO-POMORSKIE

Zakres obowiązków:

-ciągłe usprawnienie funkcjonowania procesu zakupowego,

-identyfikacja potrzeb zakupowych, wybór i ocena dostawców,

-wyszukiwanie korzystnych ofert producentów kruszyw,

-negocjowanie i renegocjowanie umów,

-wypracowywanie oszczędności w obszarze zakupów,

-prowadzenie audytów dostawców,

-ścisła współpraca w ramach międzynarodowego zespołu zakupowego,

-kontrola nad realizacją zamówień.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe,

-minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

-znajomość rynku lokalnego,

-min. dobra znajomość języka angielskiego,

-dobra organizacja pracy, komunikatywność, asertywność.

-umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

-stabilną pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-pakiet socjalny,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz zmierzyć się zadaniem jakie stoi przed każdym handlowcem nie czekaj, wyślij swoje CV na adres:

ilona.galowska@cpljobs.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4061.

Kontakt:

Telefon: 22 488 65 08

Email: ilona.galowska@cpljobs.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie