Projektant z uprawnieniami – Poznań

wielkopolskie

16.01.2012

Dla mojego Klienta – firmy o wieloletniej tradycji, działającej w branży konstrukcji żelbetowych i sprężonych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Projektant z uprawnieniami
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
– Opracowywanie projektów,
-Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
-Koordynowanie i nadzorowanie pracy grupy asystentów projektanta,
-Kontakt z Klientem dot. opracowania oferty technicznej.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe budowlane kierunkowe,
-Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń – warunek konieczny,
-Min. 2letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prefabrykacji,
-Znajomość języka angielskiego mile widziana,
– Znajomość obsługi programu Autocad i programów obliczeniowych.

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
-Narzędzia do pracy,
-Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
-Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach struktury firmy,
-Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: marta.andrzejewska@polishpersonnel.com z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy również o załączenie klauzuli:

Kontakt:

Telefon: 61 833 0952

Email: marta.andrzejewska@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie