Projektant w specjalności elektroenergetycznej

śląskie

28.09.2011

Dla mojego zaufanego klienta – nowoczesnej firmy inżynierskiej, istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat, działającej w branży infrastruktury transportowej, sanitarnej, energetycznej, budowlanej i architektonicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Katowic

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe,
– Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, sprawdzania projektów budowlanych i sprawowania nadzoru autorskiego,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży elektrycznej i/lub energetycznej,
– Mile widziane doświadczenie w projektowaniu oświetlenia dróg,
– Umiejętność obsługi programów komputerowych AutoCad/ MicroStation,
– Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:
– Wykonywanie projektów,
– Zbieranie materiałów wyjściowych do procesu projektowania i wykonywanie pozostałych czynności zgodnie z wymaganiami zamawiającego, dokumentacją projektową i obowiązującymi przepisami mających na celu przygotowanie projektu,
– Koordynacja i nadzorowanie pracy asystentów projektanta,
– Współpraca z innymi specjalistami w zakresie realizowania projektów.

Oferujemy:
– Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do kompetencji i zaangażowania,
– Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
– Pracę w firmie o pewnej, ugruntowanej pozycji – firma mojego klienta należy do silnej grupy kapitałowej realizującej złożone zadania inwestycyjne,
– Możliwość rozwoju zawodowego,
– Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

W przypadku zainteresowania proszę o przesyłanie CV na adres katarzyna.popiak@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska pracy oraz miejsce pracy.

Prosimy także o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kontakt:

Telefon: (061) 8330952

Email: info@polishpersonnel.com

Województwo: śląskie