Projektant mostów

wielkopolskie

29.09.2010

Trust Consulting HR od prawie 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant Mostów
Miejsce Pracy: Poznań

Zadania:
przygotowywanie dokumentacji projektowej dla inwestycji komunikacyjnych transportu

Wymagania:
wyższe techniczne konstrukcyjno inżynierskie
kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów kolejowych poparte samodzielnymi projektami
uprawnienia projektowe w specjalizacji mostowej bez ograniczeń
znajomość środowiska AutoCAD i pakietu MS Office lub innych programów do projektowania
mile widziana znajomość programu Robot
samodzielny, odważny, odpowiedzialny
mile widziane predyspozycje przywódcze

Oferujemy:
bardzo dobre warunki pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
profesjonalne narzędzia pracy
możliwość tworzenia pracowni mostowej

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres
dominika@trustconsulting.pl

W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!
Trust Consulting HR
ul. B. Prusa 1/12A (Rynek Jeżycki)
60-820 Poznań
Tel. 61 851 52 50, 604 941 146
www.trustconsulting.pl

Kontakt:

Telefon: 61 851 52 50

Email: dominika@trustconsulting.pl

Województwo: wielkopolskie