Projektant Konstrukcji z uprawnieniami

wielkopolskie

29.12.2009

Naszym Klientem jest spółka specjalizująca się w produkcji oraz projektowaniu konstrukcji stalowych oraz obudów. Do swojego biura projektów w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe
– Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno budowlanej
– Doświadczenie w wykonywaniu projektów w zakresie konstrukcji
– Doświadczenie z zakresu koordynacji projektowej
– Doświadczenie z zakresu przebiegu procesu budowlanego
– Umiejętność obsługi programów ze środowiska CAD oraz MS Office. Mile widziana znajomość programu BOCAD
– Umiejętność obsługi programów obliczeniowych: Robot, Rm-Win
– Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność dzielenia się posiadaną wiedzą.

Zadania:
– Przygotowywanie ofert na potrzeby Działu Handlowego z zakresu projektowania
– Wykonywania projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych w zakresie konstrukcji i
obudowy,
– Koordynacja projektowania podczas realizacji projektu,

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii do 60% wysokości pensji
– System szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Pracę w młodym i dynamicznym zespole projektowym
– Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres info@polishpersonnel.com
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kontakt:

Telefon: 0618330952

Email: natalia.kalinowska@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie