Projektant Konstrukcji Stalowych

wielkopolskie

17.04.2012

Nasz Klient – firma budowlana, generalny wykonawca świadczący usługi na rynku Polskim i Europy Wschodniej. Specjalnością firmy są hale stalowe i obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Ostrzeszów

Zakres obowiązków:
Prawidłowe projektowanie powierzonych obiektów (hale stalowe, obiekty w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego itp.). Realizowane projekty znajdują się głównie na terenie Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej

Wymagania:
? wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)
? uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w do projektowania bez ograniczeń
? minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku projektanta konstrukcji stalowych
? bardzo dobra znajomość oprogramowania Autocad, Robot, Bocad
? prawo jazdy kategorii B
? dyspozycyjność i gotowość do okazjonalnych podróży służbowych

Oferta naszego Klienta:
? atrakcyjne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
? szkolenia w zależności od potrzeb
? niezbędne narządzie pracy
? stanowisko odpowiedzialne i dające możliwość dalszego rozwoju
? elastyczne formy zatrudnienia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja1119@mostwanted.pl
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)”.

Kontakt:

Telefon: 795999962

Email: rekrutacja1119@mostwanted.pl

Województwo: wielkopolskie