Projektant AutoCAD

zagranica

28.09.2016

Region wykonywanej pracy: Europa
Nr Ref. AutoCAD/jobs.pl

Opis stanowiska:
Projektowanie i realizacja modeli z wykorzystaniem programu AutoCAD,
Tworzenie nowych projektów, w zakresie elektryki i mechaniki,
Opracowywanie dokumentacji technicznej,
Stała współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania:
Praktyczna znajomość programu AutoCAD, w szczególności przy projektach z zakresu elektryki i mechaniki,
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta AutoCAD,
Znajomość technologii Building Information Modelling (BIM),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziana znajomość środowisk Inventor, Solid Edge oraz Catia,
Chęć na dłuższy wyjazd do pracy za granicą,

Oferujemy:
Pracę dla renomowanej, irlandzkiej firmy,
Pracę przy dużych, europejskich projektach,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Długoterminowy kontrakt.

Kontakt:

Telefon: 228590216

Email: inzynier@jobs.pl

Województwo: zagranica