PROJECT MANAGER

śląskie

02.10.2009

Jesteśmy zdobywcą nagrody Przedsiębiorstwo Fair Play 2008, finalistą The European Business Awards 2008, liderem na rynku polskim, irlandzkim, szkockim, ukraińskim oraz amerykańskim w swoich branżach.
W związku z rozwojem naszej działalności budowlanej na terenie Polski poszukujemy osób chcących podjąć się dodatkowej pracy w budować z nami markę światowego lidera na stanowisku:

KIEROWNIK PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
(miejsce pracy: Częstochowa)

Obowiązki:
– nadzór nad całością prac związanych z terminową realizacją projektów ociepleniowych na terenie Polski
– organizacja zasobów ludzkich i materiałów koniecznych do realizacji kontraktu
– stała współpraca z działem zakupów i logistyki w zakresie dostaw materiałów budowlanych
– kontrola prac na budowie
– kontakt z głównym wykonawcą

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi (w szczególności w kierowaniu pracami na elewacjach z zakresu dociepleń budynków)
– wykształcenie wyższe (preferowane budowlane lub techniczne)
– uprawnienia do kierowania robotami w zakresie konstrukcyjno – budowlanymi bez ograniczeń
– wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
– umiejętność zarządzania podległą grupą pracowników
– znajomość AUTOCAD
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej
– możliwość wdrażania własnych rozwiązań
– wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i zdobytego doświadczenia

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu ? wypełnij formularz aplikacyjny na stronie www.pressiton.com/pl (zakładka Kariera) i załącz swoje CV oraz list motywacyjny.

PressitOn Polska
Ul. Wały Dwernickiego 117 / 121
42-200 Częstochowa
rekrutacja@pressiton.com

Kontakt:

Telefon: (034) 373 13 22

Email: rekrutacja@pressiton.com

Województwo: śląskie