Operator dźwigu samojezdnego (docelowo operator palownicy)

małopolskie

07.04.2011

Dla naszego Klienta – dużej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator dźwigu samojezdnego.

Lokalizacja: cała Polska

Obowiązki:
-operowanie dźwigiem samojezdnym.

Wymagania:
– min. 3 lata doświadczenia jako operator dźwigu,
– wykształcenie średnie techniczne (mile widziane),
– uprawnienia do operowania dźwigiem samojezdnym,
– mobilność.

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie zajmującej się wykonawstwem budowlanym i specjalnym,
– kurs – przyuczenie na stanowisko operatora palownicy,
– wysokie wynagrodzenie,
– umowa o prace na czas nieokreślony,
– pakiet socjalny.

Pensja:
1250zł podstawy,
215 zł dniówki,
23 zł dniówka delegacja

Pozostałe warunki:
Praca w systemie 10 dni pracy/ 4 dni wolnego,
Praca po ok. 12h dziennie (2h przerwy),
Zakwaterowanie i wyżywienie podczas 10-dniowego cyklu pracy,
Ubezpieczenie medyczne dla pracownika i rodziny,
Zwrot kosztów za paliwo.

Firma posiada własną szkołę dla operatorów palownic, gdzie można zdobyć odpowiednie uprawnienia.

W razie zainteresowania ofertą, proszę o aktualne CV na adres Katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 61 833 0952

Email: Katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com

Województwo: małopolskie