Oferta pracy dla: Inżyniera Budowy

śląskie

25.07.2007

Naszym Klientem jest, istniejąca na rynku polskim i zagranicznym od kilkudziesięciu lat, firma wyspecjalizowana w realizacji wszelkich inwestycji przemysłowych.

Zakres działalności firmy obejmuje remonty, montaże, modernizacje urządzeń i instalacji energetycznych i przemysłowych. Firma prowadząc prace zarówno jako główny wykonawca jak i podwykonawca, zatrudnia ponad 900 pracowników.

W związku z rozwojem firmy, prowadzeniem dużej liczby kontraktów poszukujemy dla Naszego klienta Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce zatrudnienia: woj. śląskie(Nr ref. 800)

ISTOTA STANOWISKA. W strukturze organizacyjnej firmy stanowisko to ma znaczenie kluczowe i operacyjne, bezpośrednio podlega pod Kierownika Działu Inżynieryjnego.

KLUCZOWE ZADANIA:

• Organizacja, nadzór i stałe uczestnictwo w pracach budowlanych;

• Kontakt z klientem i prowadzenie niezbędnej dokumentacji (w tym dokumentacji przetargowej i podwykonawczej);

• Kontrola i rozliczanie budżetu;

• Przygotowywanie raportów dotyczących oszacowania kosztów za roboty dodatkowe lub podlegające poleceniom zmian;

• Uczestnictwo w przekazywaniu obiektów do użytkowania;

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

• W zakresie wykształcenia: wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechaniczno – Technologiczny; Inżynieria Środowiska; Budownictwo – Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie;

• W zakresie doświadczenia: mile widziane doświadczenie w branży budownictwa energetycznego;

• W zakresie uprawnień: uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

• W zakresie znajomości języków obcych: mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

• Nasz Klient od potencjalnego Kandydata oczekuje zaangażowania i dynamiczności w działaniu, a także czynnego prawo jazdy kat B, gotowości do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji;

OFERTA. Cechą charakterystyczną firmy jest zdolność do generowania nowych rozwiązań i pokonywania trudności na obecnym rynku. Cecha ta wynika z tego, że firma łączy w sobie dwie wartości: duże doświadczenie i witalność ludzi młodych. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznej firmie, rozwój zawodowy, oraz możliwość wyjazdów za granicę.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: anna.przegalinska[<@>]delpiero.com.pl.

Prosimy w tytule e-maila wpisać nr ref. 800/ J.

Kontakt:

Telefon: 32/ 251 72 31

Email: anna.przegalinska@delpiero.pl

Województwo: śląskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.