NIEMCY – HYDRAULIK (HLS MONTEUR) – 4 miejsca

zagranica

18.05.2015

Miejsce zatrudnienia: okolice Stuttgartu
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro/miesiąc netto
Rodzaj umowy: umowa o pracę, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe – zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia, ewentualnie nadgodziny
Zakwaterowanie: zorganizowane
Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)
SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila: HLS MONTEUR – NIEMCY
UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

Kontakt:

Telefon: 794333223

Email: rekrutacja@sochaandpartners.pl

Województwo: zagranica