Monter prefabrykatów betonowych 50 ton ( Niemcy poludniowe umowa o prace)

zagranica

14.10.2016

Monter prefabrykatów betonowych do 40t, prace montazowe na wysokosci.
Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym A1-A2.
Umowa o prace na czas nieokreslony.
Pracodawca: Zaklad prefabrykacji
Zadania:
Montaż prefabrykowanych elementów betonowych (sprężonych) na miejscu budowy we współpracy z grupa montażowa (zespół 4 osób) pod nadzorem majstra (bez betonowania, bez spawania)
Prace montażowe są wykonywane regionalnie Badenia-Wirtembergia do 100km
Profil Kandydata
Wykształcenie: zawodowe budowlane np. cieśla, stolarz, murarz, betoniarz
Min. 2 letnie doświadczenie przy montażu prefabrykatów (lub praca na produkcji prefabrykatów, lub doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych lub żelbetowych )
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2) komunikacja na miejscu budowy
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
Uczciwe warunki zatrudnienia (umowę o pracę na czas nieokreślony)
Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, aktualne szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego
Wsparcie konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
Koszty przejazdu + nocleg na rozmowę kwalifikacyjną pokrywa pracodawca
Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Miejsce pracy: okolice Stuttgart

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Telefon: 0049 (0) 228 299 745-95
E-Mail: info@strokol.de
www.strokol.de

Kontakt:

Telefon: 0049228 299 745 95

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica