Monter instalacji tryskaczowych ze znajomością języka ang/niem

zagranica

25.06.2014

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter instalacji tryskaczowych
ze znajomością języka ang/niem.

Wyjazd do pracy od zaraz
Projekt na ok 2 miesiące z możliwością przedłużenia
Miejsce prac: Holandia

Obowiązki:
Montaż systemu p. pożarowego- instalacji tryskaczowych.
Wymagany certyfikat do pracy na wysokościach.

Oferujemy:
-stawka:9,80 EUR + dodatki co daje około 1961,91 euro netto na miesiąc przy 173 godzinach pracy
-Zakwaterowanie- zapewnione, bezpłatne
-Ubezpieczenie- zapewnione, płatne 18,85 euro tygodniowo przez pracownika
-Możliwość wyjazdu w drużynie 2 lub więcej -osobowej, wówczas na 1 parę potrzebny jest 1 samochód!

Wymagania:
doświadczenie w pracy w ostatnich latach jako monter instalacji tryskaczowych
minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- weryfikowana rozmową z konsultantem
prawo jazdy oraz możliwość wyjazdu samochodem do Holandii
chęć i motywacja do pracy
mile widziany certyfikat do pracy na wysokościach

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl, z dopiskiem
Monter instalacji tryskaczowych. Telefon kontaktowy: 322580564

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Kontakt:

Telefon: 032 258 05 64

Email: holandia@eurowork.net.pl

Województwo: zagranica