Montażysta Regałów Magazynowych-Brygadzista

dolnośląskie

13.07.2012

Trust Consulting HR od ponad 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w montażu i demontażu systemów magazynowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
– prowadzenie montażu regałów magazynowych na terenie całej Europy
– nadzór nad grupą monterów współpraca i koordynowanie prac
– organizacja i koordynacja prac podległych pracowników na miejscu montażu
– rozwiązywanie problemów technicznych na miejscu budowy
– przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
– minimum 2-letnie doświadczenie w montażu regałów magazynowych bądź silosów
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– umiejętność odczytu rysunków budowlanych
– uprawnienia budowlane spec. konstrukcyjno-budowlane
– aktualne zaświadczenie z Izby Samorządu Zawodowego
– umiejętność pracy w zespole
– gotowość do pracy w niestandardowych godzinach pracy
– prawo jazdy kat. B

Nasz Klient w zamian oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
– samochód służbowy bądź transport na miejsce montażu
– zakwaterowanie na miejscu montażu

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
marketing@trustconsulting.pl
W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!

Kontakt:

Telefon: 604941146

Email: marketing@trustconsulting.pl

Województwo: dolnośląskie