Manager informacji BIM / Główny specjalista ds. informacji BIM

mazowieckie

29.05.2020

W związku z rozpoczęciem inwestycji budowy budynku Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego, CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Manager informacji BIM / Główny specjalista ds. informacji BIM

Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa

Zakres obowiązków:

– zarządzanie wspólnym środowiskiem danych na platformie CDE;
– zarządzanie informacjami o projekcie;
– kontrola współpracy międzybranżowej i wymiany informacji między wszystkim uczestnikami procesu inwestycyjnego.

w szczególności:

– weryfikowanie zgodności dostarczanych modeli z wymaganiami określonymi w Planie realizacji BIM (bezpieczeństwo i integralność danych);
– kontrola ustalonego Planu Realizacji BIM poprzez sprawdzanie jego wykonania według zakresu odpowiedzialności wszystkich stron biorących udział w procesie inwestycyjnym oraz nadzór i uaktualnianie najbardziej istotnych etapów realizacji Inwestycji oraz wprowadzanie zweryfikowanych danych do harmonogramu realizacji Inwestycji;
– kontrola i wsparcie rzeczywistego poziomu koordynacji międzybranżowej i wymiany informacji związanych z inwestycją i bieżące raportowanie statusu działań;
– sprawdzanie poprawności raportów z kolizji występujących podczas realizacji inwestycji oraz zastosowanych rozwiązań we współpracy z inspektorami branżowymi i Działem Inwestycji CNK;
– raportowanie zmian kosztów i harmonogramu podczas realizacji Inwestycji;
– monitorowanie procedury dokumentowania zmian, archiwizacji i inspekcji informacji modelu BIM z uczestnikami procesu inwestycyjnego i przygotowanie raportów;
– udział w naradach koordynacyjnych i spotkaniach organizacyjnych;
– archiwizacja powykonawcza dokumentacji budowlanej.

Wymiana informacji i zarządzanie modelem będzie się odbywało na platformie chmurowej CDE.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne-budowlane;
– ukończone studia lub szkolenia z zakresu technologii BIM;
– udokumentowane doświadczenie w pełnieniu funkcji managera BIM lub managera informacji BIM przy inwestycjach powyżej 4000m2;
– umiejętność myślenia strategicznego i tworzenia długofalowych programów działania;
– bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
– komunikatywność, bardzo wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

— znajomość programów obsługujących technologię BIM – Revit, Navisworks Manage, Solibri, ArchiCad oraz modelowania VR.

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas określony do dnia 31.03.2022 r. możliwością przedłużenia do czasu ukończenia budowy budynku Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego;
– stabilne zatrudnienie na pełen etat;
– inspirujące i profesjonalne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 12.06.2020 r.
http://www.kopernik.org.pl/praca/n/w-zwiazku-z-planowanym-rozpoczeciem-inwestycji-budowy-budynku-pracowni-przewrotu-kopernikanskiego/

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
1. Informujemy, ze administratorem podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 (dalej jako „CNK”).
2. Te dane osobowe, które zostały wymienione w Kodeksie Pracy, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania pozostałych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.
3. Dane zbierane są w celu realizacji danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez CNK.
4. Dane przetwarzane będą przez okres do 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez CNK, przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia.
5. Informujemy, że podane w zgłoszeniu dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz CNK oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
7. Ponadto informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne przy czym jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwy udział w prowadzonym przez CNK procesie rekrutacyjnym.
10. Decyzje dotyczące podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
11. Kontakt z CNK, w tym z osobą realizująca w CNK obowiązki inspektora ochrony danych, możliwy jest w formie pisemnej na adres podany w pkt. 1 powyżej, lub w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl.
Więcej o Centrum Nauki Kopernik na www.kopernik.org.pl

Kontakt:

Telefon: +48 22 202 66 29

Email: izabela.musialkowska@kopernik.org.pl

Województwo: mazowieckie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.