Majster/Inżynier budowy z niemieckim

cała Polska

24.10.2022

Dla naszego klienta z branży budowlanej, który prężnie rozwija się nie tylko na rynku polskim, ale i za granicą, prowadzimy rekrutację na stanowiska majstra i inżyniera budowy. Praca w Niemczech.

Jakie będą Twoje zadania?

  • nadzorowanie podwykonawców,
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót.

Jakiej osoby szukamy?

  • doświadczonej w nadzorowaniu robót drogowych i mostowych,
  • z doświadczeniem na rynku niemieckim,
  • znającej komunikatywnie język niemiecki,
  • zaangażowanej w pracę,
  • mobilnej i gotowej do pracy na terenie Niemiec.

Co możemy zaoferować?

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • dodatkowe benefity,
  • możliwości rozwoju w firmie,
  • dobrą atmosferę pracy.

Kontakt:

Telefon: 573184576

Email: magdalena@easyinterview.pl

Województwo: cała Polska