Kreślarz

pomorskie

26.03.2012

Dla naszego Klienta stabilnej, międzynarodowej firmy z branży konstrukcji budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kreślarz
Miejsce pracy: Gdańsk, woj. pomorskie

Zakres obowiązków:
– sporządzanie rysunków technologicznych,
– przygotowywanie dokumentacji technicznej/warsztatowej,
– przygotowywanie zestawień materiałowych,
– ścisła współpraca z projektantem.

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCad ? warunek konieczny,
– ukierunkowanie na długoterminowe, stabilne zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku,
– zdolności analityczno-matematyczne,
– UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
– Mile widziani studenci pierwszych lat budownictwa,
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego .

Oferujemy:
– długoterminowe, stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– szkolenia techniczne,
– sympatyczną atmosferę pracy,
– profesjonalne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)?

Kontakt:

Telefon: 61 833 09 52

Email: biuro@polishpersonnel.com

Województwo: pomorskie