Kosztorysant/specjalista ds. rozliczeń produkcji (język niemiecki)

wielkopolskie

22.05.2024

W imieniu naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej z Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko
KOSZTORYSTANTA/SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ PRODUKCJI (Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM)

Lokalizacja: Poznań i delegacje do fabryki materiałów budowlanych w Niemczech.

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie i udział w delegowaniu zleceń dla podwykonawców i dostawców (np. przygotowanie zestawień ilościowych, kosztorysów).
• Wsparcie zespołu sprzedaży prefabrykatów pod inwestycje – część zespołu jest w Polsce, a część w niemieckim zakładzie prefabrykatów budowlanych.
• Pomoc w negocjacjach umów.
• Udział w procesach optymalizacji produkcji materiałów budowlanych. Współpraca z planistami i kierownikami budów.
• Przygotowanie kalkulacji ofertowych z udziałem specjalistów wewnętrznych i zewnętrznych.
• Odpowiedzialność za rozliczenia budów oraz wsparcie w kontroli kosztów.

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa.
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Doświadczenie i wiedza na temat branży budowlanej i procesów z nią związanych.
• Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny. Zakład prefabrykatów znajduje się w Niemczech. Opracowywanie dokumentacji oraz komunikacja wewnętrzna odbywa się w języku niemieckim.
• Znajomość języka angielskiego będzie atutem.
• Biegła obsługa Ms Office (zwłaszcza Excel).
• Znajomość programu BETSY będzie atutem.
• Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.
• Umiejętności analityczne.
• Gotowość do wyjazdu i pracy w Niemczech – delegacje służbowe.

Firma oferuje:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę.
• Możliwe późniejsze zatrudnienie w niemieckim oddziale firmy.
• Możliwość pracy przy złożonych, międzynarodowych projektach.
• Szkolenia techniczne oraz udział w targach i konferencjach branżowych.
• Liczne benefity, m.in. ubezpieczenia na życie, prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, dofinansowanie do szkoleń oraz studiów, nauka języków obcych, bony paliwowe oraz 30 dni urlopu.
• Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin.
• Udział w ciekawych konkursach dla pracowników.

Kontakt:

Telefon: 48/ 600 363 332

Email: monika@ubpconsulting.pl

Województwo: wielkopolskie