KOSZTORYSANT

dolnośląskie

13.08.2009

ZABERD S.A. to lider grupy kapitałowej skupiającej spółki produkcyjne i usługowe z zakresu inżynierii ruchu oraz kompleksowego utrzymania bezpieczeństwa na drogach. Oferuje usługi w zakresie m. in. oznakowania poziomego i pionowego dróg, produkcji znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej, montażu barier energochłonnych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

– Analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć inwestycyjnych
– Sporządzanie kosztorysów i wycen budowlanych prac elektrycznych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

– doświadczenie w zakresie kosztorysowania robót budowlanych
– wykształcenie techniczne (mile widziane elektryczne lub budowlane)
– znajomość programu do kosztorysowania (Norma, Strix)
– umiejętność tworzenia budżetów
samodzielność, zdolność analitycznego myślenia

Wybranym osobom oferujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę oraz adekwatne do kwalifikacji i rangi stanowiska warunki zatrudnienia, jak również możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@zaberd.eu
lub składać w Dziale Personalnym
ZABERD S.A., ul. Bystrzycka 24, Wrocław

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
dla potrzeb procesu rekrutacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.
Informujemy,że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 071 790 81 17

Email: rekrutacja@zaberd.eu

Województwo: dolnośląskie