Kosztorysant

wielkopolskie

15.07.2008

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijąca się firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji przemysłowych. Obecnie poszukujemy osób, która obejmą stanowisko:

SPECJALISTA DS. KALKULACJI KOSZTÓW ROBÓT

(KOSZTORYSANT)

Obowiązki na stanowisku pracy:

– kalkulacja kosztów robót w zakresie zewn. instalacji wod-kan-gaz

– opracowywanie kompletnych kosztorysów inwestorskich

– prowadzenie negocjacji z inwestorami i dostawcami

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia wyższego technicznego

– co najmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu kosztorysowania

– znajomości zagadnień materiałochłonności i kosztochłonności

– biegłej obsługi komputera – znajomość aplikacji do kosztorysowania będzie dodatkowym atutem

– samodzielności i umiejętności organizacyjnych

Oferujemy:

– możliwość realizacji ciekawych projektów w gronie profesjonalistów

– szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych

– bardzo atrakcyjny system wynagradzania

– możliwość szerokiego rozwoju

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

hr@biurodoradcze.pl

lub listownie, na adres:

BIURO DORADCZE

skrytka pocztowa nr 13

60-977 Poznań 49

z dopiskiem ”KO/07/08”

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy,

że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Kontakt:

Telefon: 0601 562 134

Email: hr@biurodoradcze.pl

Województwo: wielkopolskie