Koordynator/koordynatorka projektów budowlanych

cała Polska

13.06.2023

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy dwóch osób do roli koordynatorów projektów budowlanych do obszarów północnej oraz południowej Polski.

Obowiązki:

– koordynacja i nadzór podczas realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie przebudowy/aranżacji wnętrz zgodnie z wymaganiami oraz wewnętrznymi standardami i procedurami firmy realizowanych na terenie kraju,
– udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian,
– planowanie harmonogramu realizacji inwestycji,
– wsparcie w obszarze optymalizacji kosztowej oraz zakresowej,
– bieżąca kontrola procesu realizacji projektu, w tym kontrole i odbiory prac od podwykonawców,
– odbiór techniczny i formalny inwestycji,
– kompletowanie i weryfikacja dokumentacji powykonawczej inwestycji,
– ścisła współpraca z wykonawcami branżowymi oraz nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

– minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi w zakresie aranżacji wnętrz/przebudów powierzchni komercyjnych/kubaturowych w pełnym zakresie branżowym, mile widziane zadania typu fit-out,
– wykształcenie wyższe techniczne budownictwo, mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacyjnej,
– umiejętność współpracy z podwykonawcami,
– umiejętność współpracy w zespole,
– analiza i rozwiązywanie problemów oraz praca pod presją czasu,
– Efektywne organizowanie swojej pracy,
– Inicjatywa i nastawienie na poszukiwanie ulepszeń,
– Znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD,
– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– umowę o pracę,
– benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,
– pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
– przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
– niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
– pracę w terenie,
– możliwość podnoszenie kompetencji i szkoleń.

Kontakt:

Telefon: 798 272 612

Email: izabela.groszewska@gemini.pl

Województwo: cała Polska