Kierownik Robót Mostowych

dolnośląskie

10.11.2010

Polish Personnel jest agencją zatrudnienia, która działalność rozpoczęła w 2002 roku w Wielkiej Brytanii, obecną w Polsce od 2008 roku i wpisaną do rejestru pod numerem 5248. Działamy na rynkach Polski, UK i innych krajów Europy i świata.
Przez wszystkie lata działalności zbudowaliśmy wśród kandydatów opinię uczciwego partnera, a u pracodawców zdobyliśmy zaufanie poprzez wysoką jakość usług i zrozumienie ich potrzeb.
Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi firmami oraz małymi biurami w Polsce.

Mój Klient to silna finansowo i bogata w projekty polska firma budowlana, specjalizująca sie w realizacji robót drogowych, mostowych, inżynieryjnych, ziemnych, hydrotechnicznych, ogólnobudowlanych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Robót Mostowych.

Miejsce pracy: województwa – śląskie, dolnośląskie, opolskie (do wyboru)

Zadania
Koordynacja/kierowanie robotami mostowymi, organizacja zaplecza budowy, rozliczenie robót, kontrola podwykonawców, uzgadniane projektów technologicznych, odbiór robót, kierowanie grupą.

Wymagania
– wykształcenie wyższe budowlane (preferowane mostowe)
– uprawnienia budowlane do kierowania robotami mostowymi od 3 lat
– kierowanie minimum 2 projektami mostowymi o wartości min. 2 mln zł

Oferujemy
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia
– Umowa o pracę
– Pracę przy ciekawych projektach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres Natalia.kalinowska@polishpersonnel.com

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrazam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.
Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 61 833 09 52

Email: natalia.kalinowska@polishpersonnel.com

Województwo: dolnośląskie