Kierownik robót Mostowych

pomorskie

13.08.2010

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.
Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych
Nr Ref.: KRM/08/AW

Lokalizacja: pomorskie, łódzkie, podkarpackie, warmińsko ? mazurskie.

Obowiązki:

– koordynacja/kierowanie robót mostowych,
– organizacja zaplecza budowy,
– rozliczenie robót,
– kontrola podwykonawców,
– uzgadniane projektów technologicznych,
– odbiór robót.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne,
– uprawnienia do nadzoru robót mostowych,
– min. 5 lat doświadczenia zawodowego w budownictwie mostowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:
aplikacje@omegaresource.pl

Kontakt:

Telefon: 223200128

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: pomorskie