Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych

śląskie

15.09.2010

Agencja Doradztwa Personalnego ze Śląska dla renomowanej firmy w branży technologii uzdatniania i oczyszczania wody, poszukuje:

Kierownika Robót Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Śląsk
(roboty budowlane na terenie całego kraju)
Nr. ref. Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych /09

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie efektywna realizacja budów dla Klientów firmy.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska)
-uprawnienia budowlane ? sanitarne lub otwarty dziennik praktyk w zakres ich zdobywania (uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych)
-mile widziane doświadczenie w technologiach basenowych
-minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z kierowaniem robotami budowalnymi
-znajomość przepisów prawa budowlanego, polskich norm technicznych oraz przepisów bhp i ppoż.
-praktyczna znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
-praktyczna znajomość programu do projektowania, np. AutoCAD
-praktyczna znajomość programu do kosztorysowania np. WINBUD, Norma
-prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
-bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy, umiejętności analityczne, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, dyspozycyjność, pracowitość.

Obowiązki:
-kierowanie robotami wykonywanymi przez podległy zespół pracowników z zachowaniem nałożonych terminów wykonania poszczególnych zadań
-koordynowanie i nadzorowanie pracy podwykonawców na budowie
-prowadzenie negocjacji z dostawcami
-realizacja założeń kosztowych i terminowych

Oferujemy:
-samodzielną i rozwojową pracę z możliwością awansu w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
-dla osób z poza Śląska możliwość zorganizowania zakwaterowania.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: kancelaria@silnet.pl
W tytule maila prosimy wpisać Nr. ref. Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych/09

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Kontakt:

Telefon: 693823389

Email: rekrutacja@cdsizar.com.pl

Województwo: śląskie