Kierownik robót budowlanych – kubaturowych

pomorskie

19.01.2017

Poszukujemy kierownika robót budowlanych w Redzikowie.
Opis stanowiska:
Planowanie, organizacja, kierowanie i nadzór nad robotami w sposób zgodny z prawem budowlanym oraz obowiązującymi procedurami w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram prac.Przygotowanie procesu rozpoczęcia inwestycji. Kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót. Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji. Zakończenie budowy, oddanie do eksploatacji, przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi, znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Auto-Cad ), znajomość prawa budowlanego, biegłe czytanie dokumentacji technicznej, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy,dobra organizacja pracy,samodzielność, elastyczność, sumienność, dokładność.
Oferujemy:
Interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole,stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt na atrakcyjnych warunkach,dobrą atmosferę pracy.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Telefon: 535805835

Email: acharuk@pblatusek.nazwa.pl

Województwo: pomorskie