Kierownik Robót Branży Elektryczno-Pomiarowej

pomorskie

03.07.2008

Naszym Klientem jest jeden z generalnych wykonawców rozbudowy rafinerii w Gdańsku, w związku z rozpoczęciem inwestycji poszukujemy:

Nr. Ref. 10541/KRE-P

Zakres obowiązków:

Kierownik Robót podlega Kierownikowi Budowy oraz Kierownikowi branżowemu

– nadzorowanie, kierowanie, koordynowanie oraz kontrola aktywności podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP

– koordynacja i współpraca z biurem realizacji budowy z ramienia klienta

– aktywny udział w promowaniu kultury pracy zgodnie ze standardami firmy i przepisami BHP

– uczestnictwo w okresowych spotkaniach z podwykonawcami

– inicjowanie akcji prewencyjnych w celach zapobiegania przekroczeń harmonogramowych i budżetowych

– koordynacja podwykonawców w zakresie realizacji planów jakości i BHP

– współtworzenie i aktualizacja harmonogramów realizacyjnych

– raportowanie postępu prac

– monitorowanie i rozliczanie zakresu rzeczowego robót wykonywanych przez podwykonawców

Wymagania:

– wykształcenie wyższe budowlane

– komunikatywna znajomość języka angielskiego

– 5 lat doświadczenia zawodowego w realizacji obiektów przemysłowych na takim stanowisku

– uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

– uprawnienia SEP „D” i „E” powyżej 1 kV

– znajomość oprogramowania MS Office oraz CAD

– predyspozycje do pracy na budowie

Firma oferuje:

– umowę o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie z wszystkimi dodatkami potrzebnymi do wykonywania tej funkcji

– dla osób, które nie mieszkają w Trójmieście zakwaterowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij proszę swoje cv na adres maciaszek@hays.pl lub zadzwoń Bartosz Maciaszek 22 584 5661. Jeżeli nie jesteś zainteresowany, może znasz kogoś kto mógłby być, przekaż mu proszę moją ofertę.

Kontakt:

Email: maciaszek@hays.pl

Województwo: pomorskie