Kierownik Projektu

dolnośląskie

14.02.2012

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce około 300 osób i ponad 3300 inżynierów na całym świecie. Aktualnie w związku z rozwojem działalności we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Nr ref.: 9/11/2011
Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi
– bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych i finansowych związanych z projektami budowlanymi
– doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych (hale, zakłady produkcyjne itp.) , szczególnie w fazie projektowania
– dobra znajomość języka angielskiego
– bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
– dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
– zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
– umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
– umiejętności negocjacyjne

Zakres obowiązków:
– zapewnienie realizacji projektów w zgodzie z umową, harmonogramem projektu, budżetem i wymaganiami klienta
– koordynacja pracy zespołu realizującego projekt
– utrzymywanie kontaktów z klientami i udział w pozyskiwaniu nowych zleceń

Oferujemy:
– ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w pracy nad dużymi i złożonymi projektami
– możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
– atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczeniem numeru referencyjnego oraz określeniem swoich oczekiwań finansowych na adres:

rekrutacja@tebodin.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Kontakt:

Telefon: 223344238

Email: rekrutacja@tebodin.pl

Województwo: dolnośląskie