Kierownik projektów

lubelskie

21.10.2024

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A. do pionu zajmującego się realizacją inwestycji kubaturowych, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik projektów (w zakresie inwestycji kubaturowych)
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

Twój zakres obowiązków:
• realizacja projektów budowlanych na terenie woj. świętokrzyskiego, woj. podkarpackiego oraz woj. lubelskiego;
• udział w pracach na poszczególnych etapach projektów budowlanych dotyczących realizacji inwestycji kubaturowych – budowa hal, biurowców, budownictwo mieszkaniowe;
• zarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z uruchomieniem projektu budowlanego;
• nadzór nad procesem uzyskiwania pozwoleń;
• udział w tworzeniu harmonogramów poszczególnych projektów;
• organizacja poszczególnych etapów realizacji projektu;
• bieżące monitorowanie przebiegu prac, zarówno na etapie przygotowywania projektu, jak i realizacji projektu;
• monitoring rzeczowy i finansowy przebiegu realizacji projektu;
• udział w wyborze podwykonawców oraz udział w procesie ofertowym;
• nadzór nad realizacją obowiązków informacyjnych i promocyjnych w projekcie, współpraca z działem marketingu;
• udział w spotkaniach roboczych i naradach koordynacyjnych;
• weryfikowanie wniosków o płatność oraz innych dokumentów związanych z realizacją projektu;
• uczestniczenie w kontrolach i audytach związanych z realizacją projektu.

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe, min. inżynier budownictwa,
• posiadanie uprawnień konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika projektów,
• doświadczenie w prowadzeniu inwestycji wielorodzinnych,
• biegła obsługa programu AutoCad,
• szeroka wiedza techniczna i budowlana,
• samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• rozwój kompetencji w zakresie nowych technologii stosowanych w budownictwie kubaturowym;
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód;
• dofinansowanie do kart MultiSport;
• zniżki na produkty;
• nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych;
• możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”;
• cykliczne konkursy z nagrodami;
• możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”;
• dodatkowe informacje: zapewniamy darmowy parking na terenie siedziby spółki, praca wymaga mobilności i przemieszczania się pomiędzy realizowanymi inwestycjami w trakcie godzin pracy, nie jest to praca w delegacjach, zapewniamy stanowisko biurowe w jednej z naszych lokalizacji.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PBI Sp. z o.o., ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz i PBI Infrastruktura S.A. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik projektów – inwestycje kubaturowe, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz.

Kontakt:

Telefon: 158331788

Email: praca@grupapbi.eu

Województwo: lubelskie