Kierownik Produkcji (Włocławek)

kujawsko-pomorskie

05.06.2008

Naszym Klientem jest intensywnie rozwijająca się, ze 100% udziałem polskiego kapitału, średniej wielkości firma specjalizująca się w zakresie produkcji zawiesi linowych, łańcuchowych oraz pasowych; renomowany dostawca lin stalowych dla różnych gałęzi przemysłu.W związku z dalszym rozwojem w imieniu Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji

nr ref. INŻ/KP/03/08

lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków

organizowanie i kierowanie produkcją, ustalanie w okresach sprawozdawczych planów produkcyjnych dla wydziałów

nabór nad terminową realizacją zamówień: organizacja pracy podległych pracowników, kontrola

koordynacja pracy wydziałów produkcyjnych

odpowiedzialność za optymalny poziom zapasów oraz zakupy, ustalanie limitów materiałowych dla wydziałów produkcyjnych

rozwijanie kontaktów z nowymi dostawcami, zabezpieczenie dostawców materiałów produkcyjnych

rozwijanie oferty firmy na proponowane produkty

Profil Kandydata

wykształcenie wyższe techniczne w zakresie metaloznawstwa, zarządzania produkcją oraz pokrewne

minimum 2 letnie doświadczenie pracy w dziale produkcyjnym (najlepiej w branży metalowej)

minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

umiejętności z zakresu organizacji produkcji

wiedza techniczna z zakresu mechaniki, budownictwa

komunikatywność

nastawienie na rozwój firmy i własne

samodzielność w działaniu

wysoka zadaniowość

Oferta Pracodawcy

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

wynagrodzenie adekwatne do powierzonej odpowiedzialności

do dyspozycji telefon komórkowy, samochód służbowy do kontaktów z klientami

możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem i nr ref. na poniższy adres: rekrutacja[<@>]askonsulting.pl

Kontakt:

Telefon: 609 824 851

Email: rekrutacja@askonsulting.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie