KIEROWNIK INŻYNIER DS. BUDOWY MOSTÓW (ref. KBM/KK)

małopolskie

24.04.2008

Naszym Klientem jest wiodący światowy holding budowlany, rozpoczynający ekspansję na rynku polskim.

Miejsce pracy:

Biuro centralne, Kraków.

Opis stanowiska:

Praca polega na całościowym sprawowaniu nadzoru nad przebiegiem prac budowlanych (mosty) i współpracy z inżynierami liniowymi.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe (idealnie kierunkowe);

– pełne uprawnienia budowlane (budowa mostów);

– min. 5-letnie doświadczenie przy budowie mostów (idealnie jako kierownik);

– dobra znajomość języka angielskiego;

– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w firmie o światowym zasięgu;

– niezależne i pełne wyzwań stanowisko pracy;

– atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu zawodowemu kandydata.

Osoby zainteresowane proszone są o pilne przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i umieszczenie w treści maila nr ref. Informujemy, że po zapoznaniu się z dokumentami skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami. Bliższe informacje o ofercie można uzyskać pod wskazanym numerem tel.

Kontakt:

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

ul. Bielańska 1

00-086 Warszawa

Tel. 22-827 00 22

Fax. 22-827 19 12

e-mail: biuro[<@>]flamejobs.pl

Kontakt:

Telefon: 22-8270022

Email: biuro@flamejobs.pl

Województwo: małopolskie