Kierownik budowy/robót w branży instalacyjnej

mazowieckie

30.09.2019

Kierownik Budowy/Robót w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Obowiązki

Praca na budowie Linii i Stacji Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
Pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika Budowy/Robót w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Inwestora/Zamawiającego, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy.
Szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień, planowanie kosztów realizacji budowy i bieżąca kontrola nad nimi.
Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
Bieżąca współpraca z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej.
Pozyskiwanie usługodawców i podwykonawców robót dla realizowanych budów.
Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, ofert, zleceń i umów.

Wymagania

Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Wykształcenie wyższe techniczne.
2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy/Robót budowlanych, wskazane doświadczenie w pełnieniu funkcji jako Kierownik Budowy/Robót budowlanych na obiektach infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP na budowie.
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.
Dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych oraz programów typu CAD.
Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.
Ukończone kursy lub studia w zakresie zarządzania projektami ? jako dodatkowy atut.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, partycypacje w kosztach związanych z przynależnością do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, partycypacja w kosztach studiów zaocznych lub podyplomowych, karty Multisport).

Kontakt:

Telefon: +48 693 350 793

Email: m.malecki@elbud.waw.pl

Województwo: mazowieckie