Kierownik Budowy, Warszawa

mazowieckie

04.05.2011

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.
Naszym Klientem jest Spółka Akcyjna z branży budowlanej prowadząca inwestycje na terenie całego kraju. Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
-Wykonywanie przedmiarów
-Planowanie i organizacja placu budowy, wyszukiwanie, wybór i koordynacja prac podwykonawców
-Nadzór nad realizacją prac zgodnie z przyjętą specyfikacją techniczną
-Zamawianie materiałów budowlanych, obiór i przekazywanie do wykonawców
-Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem
-Opisywanie faktur, przekazywanie dokumentacji do biura Spółki
-Odbiór wykonanych robót zgodnie z jakościowymi i czasowymi kryteriami oceny, wczesne reagowanie w sytuacjach występujących niezgodności
-Dbałość o przestrzeganie procedur BHP
Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe
-min. 3 lata doświadczenie w branży budowlanej
-uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
-dobra organizacja pracy
-umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej
-orientacja na cele i wyniki
-odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy:
-niezbędne narzędzia pracy
-inwestycje w rozwój zawodowy
-bezpłatna prywatna opieka medyczna

Kontakt:
CV prosimy o wysłanie e-mailem: cv@gdprofesja.pl

Kontakt:

Telefon: 12 357 37 76

Email: cv@gdprofesja.pl

Województwo: mazowieckie