Kierownik Budowy – Rosja

zagranica

09.07.2010

Naszym Klientem jest jedna z wiodących na europejskim rynku firm konsultingowo- inżynieryjnych w branży energetycznej. Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy. Aktualnie pilnie poszukujemy kandydatów do krajów europejskich na atrakcyjne finansowo kontrakty.

Zadania:
Zorganizowanie i prowadzenie kontraktu zapewniające uzyskanie pozytywnych efektów ekonomicznych i jakościowych w oparciu o zatwierdzone plany finansowe i rzeczowe.
– Zarządzanie i organizacja budowy
– Zarządzanie dostawami materiałów i środków na inwestycję
– Kontrola i odbiór budowlany
– Dbanie o bezpieczeństwo na budowie
– Ewidencja i aktualizacja dokumentacji projektowej
– kierowanie grupą

Wymagania:

– Wyksztalcenie wyzsze techniczne
– Doświadczenie w kierowaniu budową
– Dobra organizacja pracy własnej
– Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
– Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
– Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
– umowę na półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia współpracy
– profesjonalne wyposażenie stanowiska
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie za osiągnięte wyniki
– pakiet socjalny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrazam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 510 240 490

Email: katarzyna.karbowska2polishpersonnel.com

Województwo: zagranica