Kierownik Budowy (Roboty sanitarne)

mazowieckie

12.08.2009

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy przy realizacji naszych inwestycji związanych z budową kanalizacji sanitarnych na terenie województwa mazowieckiego na stanowisku:

Kierownik Budowy/Kierownik Robót Sanitarnych

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia wyższego kierunkowego
doświadczenia min 3-5 lat na podobnym stanowisku
doświadczenia przy budowie kanalizacji sanitarnych
uprawnień budowlanych do kierowania budową i robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej (bez ograniczeń)
obsługi komputera ( w tym znajomości programów do kosztorysowania )
samodzielności w działaniu,
dyspozycyjności

Zakres obowiązków:
odpowiedzialność za organizację pracy i nadzór na budowie przy wykonywaniu kanalizacji sanitarnych (tylko sieci zewnętrzne) w woj. mazowieckim
zarządzanie budowami
sprawowanie funkcji kierownika budowy
bezpośrednie kontakty z inwestorami i podwykonawcami w celu realizacji robót

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy
stabilne zatrudnienie
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
duży zakres odpowiedzialności i samodzielności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres abetka@euroekolas.pl z nazwą stanowiska w tytule maila

Kontakt:

Telefon: (22) 855-33-38

Email: abetka@euroekolas.pl

Województwo: mazowieckie