Kierownik budowy – niemiecka umowa

zagranica

07.11.2014

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Kierownik budowy

Opis stanowiska:
– odpowiedzialność za rozwój techniczny oraz handlowy inwestycji budowlanych
– kontrola oraz nadzór nad realizacją procesów
– zarządzenie firmami podwykonawczymi
– analiza, weryfikacja dokumentacji technicznej
– współpraca z inwestorami, architektami oraz biurem projektowym

Wymagania:
– wykształcenie wyższe inżynieryjne
– bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
– znajomość programów PC- Software
– Znajomość prawa oraz przepisów budowlanych COB
– umiejętność rozliczania inwestycji budowlanych
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zorganizowanie zakwaterowania
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e- mail aw@holbern.pl wpisując w tytule: Kierownik/11/2014

Kontakt:

Telefon: 71 72 54 157

Email: aw@holbern.pl

Województwo: zagranica